google73d8b477e900a9e7.html

NĚCO VÍCE...     

                                        Zde Vám chceme říci, jak to s námi vlastně je...

 I když je naše pracovní činnost zcela odlišná od té, co tady nabízíme, odjakživa velmi rádi pracujeme se dřevem i s jinými materiály. Máme hlavy plné různých nápadů. Některé jsou realizovatelné, jiné ne.

 Jelikož se tyto výrobky líbily našim rodinám a přátelům, rozhodli jsme se, že je nabídneme i Vám.

 Každý náš produkt je vlastně originál, protože se jedná čistě o náš ruční výrobek. Nepoužíváme žádné ,,super" truhlářské stroje a vše vyrábíme v malé domácí dílně vlastníma rukama. Takže, pokud (čistě náhodou, jelikož se opravdu snažíme) objevíte nějakou drobnou nedokonalost, je to právě důkaz toho, že se jedná opravdu o ruční práci a originalitu. Všechny naše výrobky jsou dělány pečlivě a bytelně, aby Vám dělaly radost a co nejdéle vydržely...

 Jsme úplně normální lidé ( alespoň si to myslíme :)) , takže, pokud by se Vám líbilo něco z naší produkce v jiném provedení či v jiné barvě nebo budete mít nějaký jiný nápad, rádi to s Vámi probereme a budeme se snažit Vám vyjít vstříc... Proto klidně volejte nebo pište do e-mailu.                                                                                                                                                                                                    Jsme tu pro Vás !


 


google73d8b477e900a9e7.html